ثبت شرکتها

راهنمای ویدئویی

فیلم کوتاه روبرو شما را با مفهوم ثبت شرکت و نحوه انجام آن آشنا خواهد کرد.در صورت تمایل می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

ثبت شرکتها

در عصر حاضر اینترنت جایگزین تمام روش های سنتی شده است به طوری که در زمینه های اداری نیز، امروزه تمام ادارات و سازمان ها دارای سایتهایی هستند که سهولت کار متقاضیان را مد نظر دارند. بر این اساس  تعداد مراجعین به سازمان ها کاهش یافته و افراد قادر می شوند تا بسیاری از کارها را به صورت غیر حضوری انجام دهند و در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی نمایند. قبلا ارباب رجوع با مراجعه مستقیم به اداره ثبت، از طریق فرم مربوطه ،اسامی مورد نظر را پیشنهاد می داد و این اسامی فقط در اداره ی ثبت مورد بررسی قرار می گرفت.

سیستم جدید ثبت شرکت ها

با توجه به ایجاد سیستم جدید اینترنتی سامانه ی ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری ، از این پس متقاضیان می توانند جهت ثبت شرکت به جای مراجعه ی حضوری به اداره ی کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری از طریق سامانه ی اینترنتی http://sherkat.ssaa.ir اقدام نمایند.

در این راستا ، حتی ثبت صورتجلسه ی تغییرات شرکت ها نیز اینترنتی شده است و آخرین اطلاعات مربوط به چگونگی تنظیم درخواست ها وهمچنین آخرین وضعیت صورت جلسه ی ابرازی، مدارک مورد لزوم بخشنامه ها و شیوه نامه ی اجرایی ثبت شرکتها و اطلاع رسانی های آنی و پیگیری پاسخ درخواست ثبت شرکتها از طریق سامانه ی فوق به راحتی  قابل دسترس است.

چگونه ثبت شرکت انجام می شود؟

برای ثبت شرکت به صورت آنلاین پس از ورود به سامانه ی http://irsherkat.ssaa.ir به قسمت پذیرش درخواست ثبت شرکت مراجعه کنید. فرمی پیش روی شما ظاهر می شود که باید مرحله به مرحله آن را تکمیل نمایید. اطلاعات مربوط به متقاضی نخستین موضوعی است که در این فرم ها باید پر شود.

مدارک مورد نیاز :

در سایت، اساسنامه ی شرکت را نیز باید ارایه دهید. شرکت نامه ها و اساسنامه ها ،فرم های پیش فرضی دارند که فقط باید آنها را پر کنید و در نهایت اگر خواستید می توانید قوانین مخصوص شرکت خودتان را نیز به آن اضافه کنید. سپس باید تصویر برابر اصل شده از اساسنامه  خود را در سایت اداره ی ثبت شرکتها بار گذاری کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *