ثبت پایتخت | کلیه خدمات ثبتی شرکت ها

رتبه 5 کشاورزی

یکی از موارد خرید و فروش رتبه های پیمانکاری ، خرید رتبه 5 کشاورزی است. رتبه ۵ در بین رتبه های پیمانکاری کمترین اولویت را به خود اختصاص می دهد . برای اخذ و یا خرید رتبه ۵ پیمانکاری نیاز است که مدیرعامل و بیش از نیمی از اعضای هیئت مدیره مدرک تحصیلی لیسانس داشته باشند . برای اطلاع از قیمت ها ی خرید رتبه ۵ کشاورزی می توانید با موسسه ثبت پایتخت تماس بگیرید.

آیا می دانید مشاوره با کارشناسان ثبت پایتخت کاملا رایگان است؟

یکی از مهمترین اصولی که کارشناسان موسسه ثبت پایتخت به آن پایبند هستند ، مشتری مداری و جلب رضایت تمامی کاربرانی است که به نحوی با ما ارتباط برقرار می کنند. مهم نیست کار شما یک کسب و کار کوچک یا بسیار بازرگ باشد ، ما همیشه برای شما وقت داریم ، پس با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

خرید رتبه 5 کشاورزی : رشته های زمینه برای رتبه کشاورزی

مهندسی کشاورزی ، محیط زیست ، منابع طبیعی ، عمران آب ، مهندسی کشاورزی گرایش آب ، مهندسی ساختمان و تاسیسات کشاورزی ، اکولوژی بهسازی ، بهداشت محیط ، مهندسی ماشین آلات کشاورزی ، صنایع غذایی ، منابع طبیعی گرایش صنایع چوب و کاغذ ، آبیاری و آبادانی ، بهره برداری از منابع آب ، شبکه های آبیاری و زهکشی . داشتن رتبه مزایای بسیاری برای شرکت ها دارد از جمله : امکان عقد قرار داد با موسسات و شرکت ها دولتی ، زیرا سازمان های دولت طبق قانون فقط اجازه بستن قرار داد با شرکت های رتبه دار را دارند .

رتبه بندی این امکان را به مشتریان و سرمایه گذاران می دهد تا با دید باز تری در تصمیم گیری درباره ی همکاری خود با این نوع شرکت ها داشته باشند . رتبه بندی شرکت ها یک نمای کلی از وضعیت شرکت ها ارائه می دهد .

مدارک لازم جهت فروش و خرید رتبه ۵ کشاورزی

 1. کپی برابر اصل شده مدارک ثبتی شرکت
 2. مدارک ثبتی شرکت سهامی خاص شامل : اساسنامه ، اظهارنامه ، روزنامه رسمی تاسیس و تغییرات شرکت
 3. مدارک ثبتی شرکت با مسئولیت محدود شامل : اساسنامه ، تقاضانامه ، شرکت نامه ، روزنامه رسمی ، تاسیس و تغییرات
 4. ارائه اصل سند مالکیت یا اجاره نامه رسمی از دفتر مرکزی شرکت طبق روزنامه رسمی شرکت
 5. کپی شناسنامه کلیه سهامداران و اعضای هیئت مدیره و کپی کارت ملی آنها
 6. کپی برابر اصل شده مدارک تحصیلی اعضای امتیاز آور شرکت

مهندس و یا مهندسینی که سوابق کاری ارائه می کنند باید مدارک زیر را تهیه فرمایند.

 1. نامه استعلام سوابق بیمه با ذکر تاریخ شروع و خاتمه و نام شرکت هایی که بیمه برایشان پرداخت نموده است .
 2. گواهی کار مرتبط با رشته مورد در خواست با ذکر تاریخ شروع و خاتمه از طرف شرکت و یا شرکتهایی که در گواهی بیمه اعلام شدند .
 3. سربرگ رسمی شرکت در ۳ نخسه
 4. کپی آخرین صورت جلسه مربوط به تغییر سهام

لیست تعرفه های آنلاین انواع ثبت شرکت

ثبت شرکت به صورت آنلاین کاریست که در اختیار عموم قرار داده شده است اما دانش اینکه چطور این کار انجام شود تا در آینده دور و نزدیک هیچ مشکلی پیش نیاید نیاز به تجربه دارد که کارشناسان مجرب ما این کار را با نازلترین قیمت روز برای شما مشتریان عزیز انجام به عهده دار خواهند شد. شما می توانید لیست تعرفه های آنلاین خدمات ثبت شرکت ما را در این سایت مشاهده و با دیگر همکاران ما مقایسه فرمایید.

چند نکته در خصوص فروش و خرید رتبه ۵ کشاورزی

 • مدرک تحصیلی مدیرعامل و نیمی از اعضای هیئت مدیره حداقل لیسانس باشد .
 • داشتن کد اقتصادی برای شرکت ها الزامی است .
 • شرکتها میتوانند بطور همزمان درخواست دریافت رتبه در دو پایه را داشته باشند .
 • همچنین لازم است مجموع بیمه این اعضا به ۶ سال بیمه در رشته کشاورزی برسد. در صورتی که فقط یکی از اعضا دارای سابقه بیمه با رشته زمینه باشند . می بایست دارای ۷ سال سابقه بیمه با رشته زمینه کشاورزی باشد ، که در این صورت نیازی به داشتن سابقه بیمه برای سایر مهندسین نیست .

لینک های تبلیغاتی