ما به شما چه خدماتی در زمینه ثبت شرکت ارائه می دهیم؟

بیشتر کاربرانی که به سایت ما جهت ثبت شرکت مراجعه می کنند ، می دانند که بهتر است مسائل حقوقی ثبتی شرکتشان را به کسانی بسپارند که کار  و تحصیلاتشان در رابطه با مسائل حقوقی می باشد. اما چرا؟ در زیر به این خدمات اشاره کردیم و با دیدن آنها شما فرق بین ثبت شخصی و ثبت کارشناسی را کاملا متوجه می شوید.

انتخاب اصولی نوع شرکت

اینکه شرکت شما در نظر قانون چه نوع شرکتی باشد تا شما بعدا به مشکلات قانونی برخورد نکنید.

کوتاه شدن زمان ثبت

بدون دانش حقوقی برای ثبت به مشکل بر می خورید و مراحل باید تکرار شوند.

هزینه کمتر برای ثبت

تکرار مراحل اشتباه ، جرایم مالی از روی بی تجربگی و خطا در اسناد هزینه ها را چندین برابر می کند.

شناختن نیازهای جانبی

بسته به نوع شرکت ما نیاز به دریافت برخی مدارک داریم که بدون شناخت صحیح اخذشان مشکل است

پیش بینی مشکلات در آینده

خیلی از مسائل در زمان ثبت شرکت به شما گفته نمی شود که می تواند جرایم سنگینی در پی داشته باشد.

پشتیبانی و دفاع از حقوق شما

ما به عنوان وکیل شما اجازه نمی دیم چه در زمان ثبت چه در آینده مشکلی شما را تحدید کند.

تفاوت بین شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود

بگذارید به زبان ساده بگوییم ، تفاوت اصلی بین شرکت های سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود در اعتبار آنهاست. در شرکت های سهامی آن هم از نوع سهامی خاص ، سهامداران باید سرمایه شرکت را تامین کنند که به مقدار 35% از این سهم در بانک بلوکه می شود و همچنین حداقل 3 نفر سهامدار برای تشکیل این نوع شرکت لازم است. شرکت سهامی خاص از لحاظ ساختاری شبیه به شرکت مسئولیت محدود بوده اما سرمایه در آن به قطعات سهم یا سهام تبدیل می گردد. و شرکت بازرگانی تلقی می گردد و برای اخذ تسهیلات بانکی، گرفتن نمایندگی‌های و یا شرکت در مناقصات و مزایده‌های دولتی و نمایشگاهها از اعتبار نسبتا خوبی برخوردار است.

آشنایی با شرکت مسئولیت محدود

شرکت مسئولیت محدود بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل می شود و شرکا فقط تا میزان سهم خود در شرکت ضامن قروض و تعهدات هستند. برای ثبت این نوع شرکت ، به حداقل دو نفر عضو و صدهزارتومان سرمایه احتیاج داریم. نام شرکت حتما باید ریشه ایرانی داشته و شامل سه سیلاب باشد. این نوع شرکت معمولا بین اعضای فامیل یا دوستان نزدیک تشکیل می شود. درباره شرکت مسئولیت محدود بیشتر بدانید.

آشنایی با شرکت سهامی خاص

در شرکت‌ سهامی خاص، مسئولیت هر یک از سهامداران شرکت در مورد بدهی‌ها، محدود به مبلغ سرمایه‌گذاری هر یک در شرکت است و در صورت عدم کفایت مجبور نیستند اموال شخصی خود را در این راه مصرف نمایند. تعداد اعضای تشکیل دهنده شرکت حداقل 5 نفر، دو نفر بازرس و سه نفر به عنوان سهامدار و دو نفر به عنوان عضو هیئت مدیره باید تعیین شود. درباره شرکت سهامی خاص بیشتر بدانید.

پس در نهایت چرا به نفع شماست تا یک موسسه حقوقی شرکت شما را ثبت کند؟

 • هزینه کمتر متحمل می شوید.
 • زمان کمتری صرف می کنید.
 • نام شرکت طوری انتخاب می شود که احتمال رد شدن آن توسط کارشناس دولت بسیار پایین است.
 • ثبت بی دردسر – صفر تا صد را به ما می سپارید و کارتان را تحویل میگیرید.
 • مدارک و موارد مورد نیاز بررسی می شود و به شما اعلام شده و برای شما اخذ می شود.
 • خدمات کارت بازرگانی ، کد اقتصادی ، ارزش افزوده و … همگی با ما به راحتی قابل انجام است.
 • مشاوره رایگان و در نهایت طی مسیری بی دردسر و جرایم مالیاتی 
 • و …

چرا موسسه حقوقی ثبت پایتخت؟

شرکت خود را ثبت کنید

بی گدار به آب نزنید ، اگر از ثبت شرکت اطلاعاتی ندارید ، ما با بیش از 12 سال سابقه در زمینه ثبت شرکتها و تمامی مسائل و جوانب آن ، این کار را به اصولی ترین شکل برای شما انجام خواهیم داد.

مشاوره رایگان

با خیالی آسوده با ما تماس بگیرید چرا که مشاورین ثبت پایتخت برای تمامی کاربران خود وقت دارد و آماده خدمت رسانی می باشد. مشتری مداری از اصول اولیه کار ما می باشد ، با ما تماس بگیرید و از مسائل کاری خود در زمینه ثبت شرکتها با خبر شوید.

کمترین قیمت

بعد از 12 سال سابقه در تمامی زمینه های حقوقی ثبت شرکتها ، راه های اشتباه و هزینه های اضافی برای ثبت پایتخت وجود ندارد ، حذف این موارد به ما اجازه می دهد تا با کمترین هزینه ممکن به مشتریان خود خدمت رسانی کنیم.

کمترین زمان

مشاورین مجرب ما از تمامی مسائل ثبت شرکتها مطلع بوده و روزانه تمامی اطلاعات خود را بروز می کنند. ناگفته نماند ، کاری که هزاران بار برای کارشناسان ما تکرار شده قطعا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما هم تکرار خواهد شد.

چگونه شروع به ثبت شرکت کنم؟

حال که با این دو نوع شرکت متداول آشنا شدید ، باید یک چک لیست آماده کنید و تصمیم بگیرید که چطور شرکت خود را تاسیس کنید. از آنجایی که خدمات مشاوره ثبت پایتخت رایگان است ، پیشنهاد می کنیم همین الان با مشاوران تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 • فعالیت شرکت در چه زمینه ای است؟
 • نام شرکت چه خواهد بود؟
 • تعداد شرکاء چند نفر است؟
 • سرمایه اولیه شرکت چقدر باشد؟ ( برای دریافت وام و اعتبار و رتبه )
 • طی کردن مراحل ثبتی و حقوقی …